Poťahové hmoty 

Nachádza sa tu 9 produktov.
Originál balenie od výrobcu! Poťahovacia a modelovacia hmota s vyšším obsahom cukru, snehovobielej farby a jemnej konzistencie. Pasta dama TOP je vhodná na prípravu plátov, na pokrytie tort a na modelovanie.
13,00 €
Originál zabalená od výrobcu! Poťahovacia a modelovacia hmota s vyšším obsahom cukru, snehovobielej farby a jemnej konzistencie. Určená na poťahovanie a modelovanie v lete - tvrdšia. Možnosť rozvaľkať na veľmi tenko. Pasta dama TOP
14,00 €
Špeciálna hmota pre poťahovanie cukrárskych výrobkov jemnej mandľovej príchuti, s ktorou sa dobre pracuje, pretože je plastická, ľahko sa rozvaľká a pri poťahovaní nepraská. Znesie i vlhké prostredie chladničky, z výrobku neskĺza. Vďaka svojej snehobielej farbe sa hodí aj na svadobné torty. Prifarbením docielime sýte farby.
5,50 €
Poťahová a modelovacia hmota s mandľovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 4 kg. 
21,60 €
Poťahová a modelovacia hmota s citrónovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 4 kg. 
21,60 €
Poťahová a modelovacia hmota s vanilkovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 4 kg. 
21,60 €
Poťahová a modelovacia hmota s čerešňovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 4 kg. 
21,60 €
Poťahová a modelovacia hmota s pomarančovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 4 kg. 
21,60 €
Poťahová a modelovacia hmota s mandľovou príchuťou. Hmotu je možné využiť na modelovanie kvetov či postavičiek. Na rýchlejšie tvrdnutie použite škrob/ cukor. Hmotnosť výrobku: 7 kg. 
36,80 €
Zobrazené 1 - 9 z 9 položiek