Pomôcky na pečenie 

Nachádza sa tu 16 produktov.
na stránke
Uvoľňujúce činidlo na plechy a formy. Vhodné pre menšie prevádzky, ktoré nepoužívajú sprejové zariadenia, vhodný pri príprave chleba, ako aj pri príprave cukrárskych výrobkov. Veľmi praktické balenie v spreji - 600 ml. Dávkovanie: podľa potreby.
4,90 €
Elektrický hrniec na topenie čokolády. Balenie obsahuje varnú základňu s dvoma stupňami teploty a tri nerezové nádoby s rukoväťou.
25,00 €
Valček so sklopnými uchami využijete ako klasický kuchynský valček, predovšetkým ho však oceníte pri príprave múčnikov, keď cesto rozvaľkáte priamo na plechu. Odklopením úchytiek valčekom pohodlne rozvaľkáte cesto do strán i do rohov plechu.
6,60 €
Kryt na šľahanie univerzálny Vám pomôže pri šľahaní krémov v miske. Zabráni nechcenému striekaniu všade po kuchynskej linke. Cez stredný otvor strčíte metly šľahača a všade zostane poriadok.
3,90 €
Valček s 3 výmennými nástavcami ozdobí marcipánovú, modelovaciu či poťahovaciu hmotu. Vytlačí do rozvaľkanej hmoty štruktúru vzoru.
10,50 €
Wilton odlučovač, emulzia, podobné oleju. Potretím plechu alebo formy na pečenie docielime jednoduché vyklopenie koláčov a tôrt z formy.
3,80 €
Pred použitím dobre pretrepte plechovku a potom jednoducho nanášajte rovnomernú vrstvu na plech zo vzdialenosti cca 20 cm. Ak je tryska zablokovaná, jednoducho ju vyberte a umyte v teplej mydlovej vode, potom ju pred použitím dobre opláchnite a vysušte. Obsah: 400ml
6,70 €
Výborná hotová maková plnka do koláčov. Stačí len rozotrieť na korpus.
1,90 €
Sada na vykrajovanie dokonalých tvarov, trojbalenie. Dostanete štvorce rozmerov - 31,75- 25,4 a 19,05 mm.
9,50 €
Sada na vykrajovanie dokonalých tvarov, trojbalenie. Dostanete šesťuholníky rozmerov - 31,75- 25,4 a 19,05 mm.
9,50 €
Zobrazené 1 - 12 z 16 položiek