Gélová potravinárska farba Wilton- beloba (Icing Colors White)

Skladom

Farba Wilton - koncentrovaný gél pre farbenie potravín ponúka kompletný sortiment krásnych výrazných farieb. Farby je možné použiť na dofarbenie hmoty, fondánu, marcipánu, maslového krému, piškótového cesta a podobne. Jednotlivé farby je možné kombinovať s inými farbami, aby sa vytvorila iná farba (samostatne zafarbiť 2 kusy marcipánu/ fondánu a až potom ich zmiešať dohromady).

2,80 € s DPH

Ako sa používa:

Vždy použite čisté špáradlo, ak chcete pridať viac farby do marcipánu alebo fondánu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné hmotu poriadne premiesiť rukami, aby sa farba zmiešala. Pre dosiahnutie mramorovej farby premiesiť menej. Pri použití farby je potrebné sa uistiť, že farba ostáva vždy v strede aby sa predišlo zafarbeniu rúk. Pre tmavšiu a výraznejšiu farbu je potrebné pridať viac farby do hmoty. V prípade pofarbenia rúk je potrebné ruky umyť mydlom a teplou vodou. Odporúčané množstvo 0,23 g farby na 100 g hmoty.

Zloženie:

Kukuričný sirup, Glycerol (E422), voda, farbivá (E110, E122, E102), modifikovaný škrob, Agar (E406), konzervačné látky (E202, E330, E331). E110, E122, E102 môžu mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť u detí.

Vyrobené z geneticky modifikovanej kukurice a cukrových prísad.

Farby Wilton vyhovujú požiadavkám EÚ.

Vhodné pre všetky jedlá na báze vody.

Obsah: 28 g.

Váha 28g
Farba biela

Súvisiace produkty